TEMİZLİK GARANTİ BELGESİ

Değerli Müşterilerimiz,


Yağmur Temizlik , sektördeki yılların tecrübesini ,birikimini sizlere sunarken her türlü yenilikten teknolojiden yararlanmaktadır.Sizlerin bizden daha memnun kalabilmeniz adına her türlü fedakarlığı yapmaktadır.


Temizlik Şirketleri arasındaki yerini sizlerin memnuniyeti ve güveni sayesinde almış olup sektöre öncü bir firma haline gelmiştir.


Temizlik Firmaları müşterilerine temizlik hizmeti vermekle beraber müşteriye sonuç odaklı hijyen bırakmakla yükümlüdür.Biz bu yükümlülüklerimizi yaptığımız iş ciddiyetine dayanarak sizlerin tekrar bizle çalışmaya devam etmenize ve bize referans olmanıza istinaden farkındayız.Yaptığımız işlerde başarıların ve başarısızlıkların sonuna kadar arkasındayız.Yapılmış hatalar varsa bunlar elbette tarafımızdan düzeltilecektir.Siz değerli müşterilerimiz bizim için çok önemlidir.Biz işimizin ne kadar ciddiyetinde olursak sizleri o kadar daha çok kazanacağımızın farkındayız.


Yapılan Ev temizliği,iş yeri temizliği,ofis temizliği gibi tüm temizlik işlerinde firmamız özel temizlik ekibi ve ekipmanlarıyla işin gereğini memnuniyetin son noktasına kadar yapacağını size Yağmur Temizlik olarak Garanti Ederiz.


Yağmur Profesyonel Hizmetler

E-bülten