Halı ve Koltuk Temizliği

YAĞMUR PROFESYONEL HİZMETLER halılarınızi özel makineler ile halınızın türüne ve iplik çeşidine gore temizlenmektedir. Bu şekilde halılarınız ilk günkü parlaklığını, canlılığını ve ömrünü korur. Ayrıca tüm halılarınız 5 yildizli otel deneyimli personelimiz tarafından temizlenmektedir. Halilariniz sizin tercihinize gore evinizde veya fabrikamizda temizlenir. özel makinelerimiz ve dezenfekte edici temizlik malzemeleri ile halılarınız temizlenir.

Fanlarla kurutulan halılar,açık havadaki, toz, duman ve egzoz kirliliklerinden etkilenmeden kurutulur. Halılar kuruduktan sonra , taranır, son kontrolleri yapılur, parfümlenir ve ambalajlanır. Halilariniz temizlenirken sağlığa uygun maddeler seçilmiş olup, bebeğinizin, çocuğunuzun ya da evcil hayvanınızın sağlığına zarar vermeyecek cevre dostu temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Hali temizliginde kullandigimiz urunler uluslararasi kalite sertifikali urunlerdir. Ayrıca kullandığımız temizlik malzemeleriyle halı saçaklarınız bembeyaz görünüme sahip olurlar.

Koltuk ve sandalye yıkama halı yıkamada olduğu gibi fırçalama püskürtme ve emme sistemi ile yapılır. Koltukları yıkamadan önce lekeleri özel kimyasallarlaçıkarılır. Yumuşak bir fırçayla kumas yıpratılmadan şampuanlı su ile fırçalanır. Fırçalama yapılırken oluşan kirli su vakumlu makine ile emdirilir. Koltuklara temiz su verilir, tekrar iyi bir şekilde emdirilerek kurumaya bırakılır. Kuruma süresi yaklasik 2 saattir.

Detaylı bilgilendirme için bizi arayabilir veya ÜCRETSİZ keşif talep edebilirsiniz.